Ön a kategóriában van HPE Storage
1 - 50 - 1525 Termékek
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Nettó ár 4 428,30 €
Bruttó ár 1 812 615 Ft
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Nettó ár 1 988 611 Ft
Bruttó ár 2 525 536 Ft
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Nettó ár 14 593 893 Ft
Bruttó ár 18 534 244 Ft
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Nettó ár 1 145 788 Ft
Bruttó ár 1 455 151 Ft
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 4 272 452 Ft
Bruttó ár 5 426 015 Ft
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 1 454 232 Ft
Bruttó ár 1 846 875 Ft
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Nettó ár 2 709 391 Ft
Bruttó ár 3 440 927 Ft
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Nettó ár 2 629 795 Ft
Bruttó ár 3 339 840 Ft
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Nettó ár 3 719 125 Ft
Bruttó ár 4 723 289 Ft
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Nettó ár 3 453 615 Ft
Bruttó ár 4 386 091 Ft
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Nettó ár 4 860 189 Ft
Bruttó ár 6 172 440 Ft
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Nettó ár 6 110 132 Ft
Bruttó ár 7 759 868 Ft
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Nettó ár 842 823 Ft
Bruttó ár 1 070 385 Ft
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Nettó ár 984 959 Ft
Bruttó ár 1 250 898 Ft
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 1 608 693 Ft
Bruttó ár 2 043 040 Ft
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 2 466 909 Ft
Bruttó ár 3 132 975 Ft
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Nettó ár 3 806 963 Ft
Bruttó ár 4 834 843 Ft
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Nettó ár 1 261 598 Ft
Bruttó ár 1 602 230 Ft
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 2 489 793 Ft
Bruttó ár 3 162 037 Ft
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 1 138 053 Ft
Bruttó ár 1 445 327 Ft
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Nettó ár 488 934 Ft
Bruttó ár 620 946 Ft
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Nettó ár 6 102 813 Ft
Bruttó ár 7 750 572 Ft
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Nettó ár 113 128 Ft
Bruttó ár 143 673 Ft
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Nettó ár 2 369 574 Ft
Bruttó ár 3 009 359 Ft
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Nettó ár 10 334 333 Ft
Bruttó ár 13 124 603 Ft
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Nettó ár 1 247 314 Ft
Bruttó ár 1 584 088 Ft
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 417 383 Ft
Bruttó ár 530 076 Ft
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 285 561 Ft
Bruttó ár 362 662 Ft
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Nettó ár 484 422 Ft
Bruttó ár 615 216 Ft
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Nettó ár 548 238 Ft
Bruttó ár 696 262 Ft
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Nettó ár 87 022 Ft
Bruttó ár 110 518 Ft
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Nettó ár 72 518 Ft
Bruttó ár 92 098 Ft
T5518A
HP 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU
Nettó ár 512 462 Ft
Bruttó ár 650 827 Ft
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Nettó ár 1 293 693 Ft
Bruttó ár 1 642 990 Ft
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Nettó ár 7 783 625 Ft
Bruttó ár 9 885 203 Ft
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Nettó ár 5 809 517 Ft
Bruttó ár 7 378 086 Ft
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Nettó ár 29 007 Ft
Bruttó ár 36 839 Ft
TC356A
HP SN6000B 16Gb 24-48 12-port FC Upg LTU
Nettó ár 3 284 271 Ft
Bruttó ár 4 171 024 Ft
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Nettó ár 4 973 140 Ft
Bruttó ár 6 315 888 Ft
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Nettó ár 3 891 812 Ft
Bruttó ár 4 942 602 Ft
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Nettó ár 16 020 085 Ft
Bruttó ár 20 345 508 Ft
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Nettó ár 2 905 564 Ft
Bruttó ár 3 690 067 Ft
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Nettó ár 3 751 610 Ft
Bruttó ár 4 764 545 Ft
TA749A
HP 1606 Switch FICON CUP Accelerator LTU
Nettó ár 11 166 198 Ft
Bruttó ár 14 181 071 Ft
TA746A
HP 1606 Switch Upgrade Base to Full LTU
Nettó ár 12 120 215 Ft
Bruttó ár 15 392 674 Ft
A8007B
HP 1U USB Rack-Mount Kit
Nettó ár 92 672 Ft
Bruttó ár 117 693 Ft
590171-B21
HP 2.5-inch HDD Shipper All 10 Pack
Nettó ár 322 Ft
Bruttó ár 409 Ft
C8R17A
HP 2040 SAN DC SAS SFF 21.6TB Bundle
Nettó ár 5 140 744 Ft
Bruttó ár 6 528 745 Ft
AM868B
HP 8/24 Base 16-ports Enabled SAN Switch
Nettó ár 1 128 062 Ft
Bruttó ár 1 432 638 Ft
AW583A
HP 2m 10/20Gigabit XPAK Copper Cable
Nettó ár 161 152 Ft
Bruttó ár 204 663 Ft

Oldalak