Ön a kategóriában van HPE Storage
1 - 50 - 1525 Termékek
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Nettó ár 4 428,30 €
Bruttó ár 1 825 116 Ft
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Nettó ár 2 002 326 Ft
Bruttó ár 2 542 955 Ft
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Nettó ár 14 694 545 Ft
Bruttó ár 18 662 072 Ft
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Nettó ár 1 153 691 Ft
Bruttó ár 1 465 187 Ft
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 4 301 919 Ft
Bruttó ár 5 463 437 Ft
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 1 464 262 Ft
Bruttó ár 1 859 613 Ft
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Nettó ár 2 700 239 Ft
Bruttó ár 3 429 304 Ft
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Nettó ár 2 620 912 Ft
Bruttó ár 3 328 559 Ft
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Nettó ár 3 706 563 Ft
Bruttó ár 4 707 335 Ft
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Nettó ár 3 441 951 Ft
Bruttó ár 4 371 277 Ft
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Nettó ár 4 843 774 Ft
Bruttó ár 6 151 593 Ft
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Nettó ár 6 089 493 Ft
Bruttó ár 7 733 657 Ft
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Nettó ár 848 636 Ft
Bruttó ár 1 077 768 Ft
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Nettó ár 991 752 Ft
Bruttó ár 1 259 525 Ft
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 1 603 260 Ft
Bruttó ár 2 036 140 Ft
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 2 458 575 Ft
Bruttó ár 3 122 390 Ft
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Nettó ár 3 794 107 Ft
Bruttó ár 4 818 516 Ft
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Nettó ár 1 257 334 Ft
Bruttó ár 1 596 815 Ft
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 2 506 965 Ft
Bruttó ár 3 183 845 Ft
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 1 145 902 Ft
Bruttó ár 1 455 295 Ft
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Nettó ár 492 306 Ft
Bruttó ár 625 229 Ft
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Nettó ár 6 144 903 Ft
Bruttó ár 7 804 027 Ft
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Nettó ár 113 909 Ft
Bruttó ár 144 664 Ft
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Nettó ár 2 385 916 Ft
Bruttó ár 3 030 114 Ft
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Nettó ár 10 405 607 Ft
Bruttó ár 13 215 121 Ft
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Nettó ár 1 255 916 Ft
Bruttó ár 1 595 014 Ft
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 420 261 Ft
Bruttó ár 533 732 Ft
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 287 530 Ft
Bruttó ár 365 163 Ft
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Nettó ár 487 763 Ft
Bruttó ár 619 459 Ft
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Nettó ár 552 019 Ft
Bruttó ár 701 064 Ft
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Nettó ár 87 622 Ft
Bruttó ár 111 280 Ft
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Nettó ár 73 018 Ft
Bruttó ár 92 733 Ft
T5518A
HP 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU
Nettó ár 515 997 Ft
Bruttó ár 655 316 Ft
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Nettó ár 1 302 616 Ft
Bruttó ár 1 654 322 Ft
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Nettó ár 7 837 307 Ft
Bruttó ár 9 953 380 Ft
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Nettó ár 5 849 584 Ft
Bruttó ár 7 428 972 Ft
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Nettó ár 29 207 Ft
Bruttó ár 37 093 Ft
TC356A
HP SN6000B 16Gb 24-48 12-port FC Upg LTU
Nettó ár 3 306 922 Ft
Bruttó ár 4 199 791 Ft
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Nettó ár 5 007 439 Ft
Bruttó ár 6 359 447 Ft
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Nettó ár 3 918 654 Ft
Bruttó ár 4 976 690 Ft
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Nettó ár 16 130 573 Ft
Bruttó ár 20 485 828 Ft
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Nettó ár 2 925 603 Ft
Bruttó ár 3 715 516 Ft
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Nettó ár 3 777 485 Ft
Bruttó ár 4 797 406 Ft
TA749A
HP 1606 Switch FICON CUP Accelerator LTU
Nettó ár 11 243 209 Ft
Bruttó ár 14 278 876 Ft
TA746A
HP 1606 Switch Upgrade Base to Full LTU
Nettó ár 12 203 807 Ft
Bruttó ár 15 498 835 Ft
A8007B
HP 1U USB Rack-Mount Kit
Nettó ár 92 360 Ft
Bruttó ár 117 297 Ft
590171-B21
HP 2.5-inch HDD Shipper All 10 Pack
Nettó ár 325 Ft
Bruttó ár 412 Ft
C8R17A
HP 2040 SAN DC SAS SFF 21.6TB Bundle
Nettó ár 5 176 199 Ft
Bruttó ár 6 573 773 Ft
AM868B
HP 8/24 Base 16-ports Enabled SAN Switch
Nettó ár 1 135 842 Ft
Bruttó ár 1 442 519 Ft
AW583A
HP 2m 10/20Gigabit XPAK Copper Cable
Nettó ár 162 263 Ft
Bruttó ár 206 074 Ft

Oldalak