Ön a kategóriában van HPE Storage
1 - 50 - 1525 Termékek
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Nettó ár 4 428,30 €
Bruttó ár 1 785 491 Ft
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Nettó ár 1 958 854 Ft
Bruttó ár 2 487 745 Ft
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Nettó ár 14 375 513 Ft
Bruttó ár 18 256 902 Ft
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Nettó ár 1 128 643 Ft
Bruttó ár 1 433 376 Ft
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 4 208 520 Ft
Bruttó ár 5 344 821 Ft
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 1 432 472 Ft
Bruttó ár 1 819 239 Ft
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Nettó ár 2 668 848 Ft
Bruttó ár 3 389 437 Ft
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Nettó ár 2 590 443 Ft
Bruttó ár 3 289 863 Ft
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Nettó ár 3 663 473 Ft
Bruttó ár 4 652 611 Ft
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Nettó ár 3 401 936 Ft
Bruttó ár 4 320 459 Ft
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Nettó ár 4 787 462 Ft
Bruttó ár 6 080 077 Ft
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Nettó ár 6 018 702 Ft
Bruttó ár 7 643 751 Ft
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Nettó ár 830 211 Ft
Bruttó ár 1 054 368 Ft
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Nettó ár 970 220 Ft
Bruttó ár 1 232 180 Ft
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 1 584 621 Ft
Bruttó ár 2 012 469 Ft
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 2 429 995 Ft
Bruttó ár 3 086 094 Ft
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Nettó ár 3 749 996 Ft
Bruttó ár 4 762 495 Ft
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Nettó ár 1 242 720 Ft
Bruttó ár 1 578 254 Ft
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 2 452 536 Ft
Bruttó ár 3 114 721 Ft
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 1 121 023 Ft
Bruttó ár 1 423 700 Ft
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Nettó ár 481 618 Ft
Bruttó ár 611 655 Ft
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Nettó ár 6 011 492 Ft
Bruttó ár 7 634 594 Ft
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Nettó ár 111 436 Ft
Bruttó ár 141 523 Ft
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Nettó ár 2 334 116 Ft
Bruttó ár 2 964 327 Ft
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Nettó ár 10 179 692 Ft
Bruttó ár 12 928 209 Ft
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Nettó ár 1 228 649 Ft
Bruttó ár 1 560 385 Ft
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 411 137 Ft
Bruttó ár 522 144 Ft
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 281 288 Ft
Bruttó ár 357 235 Ft
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Nettó ár 477 173 Ft
Bruttó ár 606 010 Ft
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Nettó ár 540 034 Ft
Bruttó ár 685 843 Ft
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Nettó ár 85 720 Ft
Bruttó ár 108 864 Ft
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Nettó ár 71 433 Ft
Bruttó ár 90 720 Ft
T5518A
HP 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU
Nettó ár 504 794 Ft
Bruttó ár 641 088 Ft
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Nettó ár 1 274 335 Ft
Bruttó ár 1 618 405 Ft
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Nettó ár 7 667 152 Ft
Bruttó ár 9 737 283 Ft
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Nettó ár 5 722 585 Ft
Bruttó ár 7 267 682 Ft
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Nettó ár 28 573 Ft
Bruttó ár 36 288 Ft
TC356A
HP SN6000B 16Gb 24-48 12-port FC Upg LTU
Nettó ár 3 235 125 Ft
Bruttó ár 4 108 609 Ft
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Nettó ár 4 898 723 Ft
Bruttó ár 6 221 378 Ft
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Nettó ár 3 833 576 Ft
Bruttó ár 4 868 642 Ft
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Nettó ár 15 780 364 Ft
Bruttó ár 20 041 063 Ft
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Nettó ár 2 862 086 Ft
Bruttó ár 3 634 849 Ft
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Nettó ár 3 695 472 Ft
Bruttó ár 4 693 250 Ft
TA749A
HP 1606 Switch FICON CUP Accelerator LTU
Nettó ár 10 999 109 Ft
Bruttó ár 13 968 869 Ft
TA746A
HP 1606 Switch Upgrade Base to Full LTU
Nettó ár 11 938 851 Ft
Bruttó ár 15 162 341 Ft
A8007B
HP 1U USB Rack-Mount Kit
Nettó ár 91 285 Ft
Bruttó ár 115 932 Ft
590171-B21
HP 2.5-inch HDD Shipper All 10 Pack
Nettó ár 317 Ft
Bruttó ár 403 Ft
C8R17A
HP 2040 SAN DC SAS SFF 21.6TB Bundle
Nettó ár 5 063 819 Ft
Bruttó ár 6 431 050 Ft
AM868B
HP 8/24 Base 16-ports Enabled SAN Switch
Nettó ár 1 111 181 Ft
Bruttó ár 1 411 200 Ft
AW583A
HP 2m 10/20Gigabit XPAK Copper Cable
Nettó ár 158 740 Ft
Bruttó ár 201 600 Ft

Oldalak