Ön a kategóriában van HPE Storage
1 - 50 - 1666 Termékek
QR678A
HP 3PAR 10400 Standalone Rackmount
Nettó ár 4 428,30 €
Bruttó ár 1 818 446 Ft
3PAR StoreServ File Ctl v3 Sngl Node Upg
Nettó ár 1 995 008 Ft
Bruttó ár 2 533 661 Ft
HP 3PAR StoreServ 20800 AF Starter Kit
Nettó ár 14 640 840 Ft
Bruttó ár 18 593 866 Ft
AE373A
Brocade BladeSystem 4/12 SAN Swt Upg LTU
Nettó ár 1 149 474 Ft
Bruttó ár 1 459 832 Ft
E7Y29A
Brocade 10G-SFPP-LR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 4 286 196 Ft
Bruttó ár 5 443 469 Ft
E7Y28A
Brocade 10G-SFPP-SR-8 10Gb XCVR
Nettó ár 1 458 911 Ft
Bruttó ár 1 852 816 Ft
K2Q83A
Brocade 16Gb/12 FC Switch for Synergy
Nettó ár 2 718 107 Ft
Bruttó ár 3 451 996 Ft
C8S45A
Brocade 16Gb/16c Embedded SAN Switch
Nettó ár 2 638 255 Ft
Bruttó ár 3 350 584 Ft
K2Q84A
Brocade 16Gb/24 FC Switch for Synergy
Nettó ár 3 731 089 Ft
Bruttó ár 4 738 483 Ft
C8S46A
Brocade 16Gb/28c Embedded SAN Switch
Nettó ár 3 429 371 Ft
Bruttó ár 4 355 301 Ft
C8S47A
Brocade 16Gb/28c PP+ Embedded SAN Switch
Nettó ár 4 826 071 Ft
Bruttó ár 6 129 110 Ft
K2Q86A
Brocade 16Gb FC Pwr Pk + Mod for Synergy
Nettó ár 6 129 788 Ft
Bruttó ár 7 784 831 Ft
E7Y33A
Brocade 40G-QSFP-SR4 40Gb XCVR
Nettó ár 845 534 Ft
Bruttó ár 1 073 829 Ft
E7Y34A
Brocade 40G-QSFP-SR4-INT 40Gb Bkout XCVR
Nettó ár 988 127 Ft
Bruttó ár 1 254 922 Ft
AJ820C
Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 1 613 868 Ft
Bruttó ár 2 049 612 Ft
AJ821C
Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem
Nettó ár 2 449 589 Ft
Bruttó ár 3 110 978 Ft
AJ822C
Brocade 8/24c Power Pk+ SAN Swch for BL
Nettó ár 3 819 209 Ft
Bruttó ár 4 850 396 Ft
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Nettó ár 1 265 657 Ft
Bruttó ár 1 607 384 Ft
E7Y27A
Brocade E1MG-LX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 2 497 802 Ft
Bruttó ár 3 172 209 Ft
E7Y26A
Brocade E1MG-SX-OM-8 1000Base XCVR
Nettó ár 1 141 714 Ft
Bruttó ár 1 449 977 Ft
Brocade XBR-000164 8pk 8Gb XCVR
Nettó ár 490 507 Ft
Bruttó ár 622 944 Ft
Brocade XBR-000172 8pk 10km 8Gb XCVR
Nettó ár 6 122 445 Ft
Bruttó ár 7 775 505 Ft
Brocade XBR-000190 1GbE-SFP 1pk XCVR
Nettó ár 113 492 Ft
Bruttó ár 144 135 Ft
Brocade XBR-000193SFP+ 8pk SWL 16G XCVR
Nettó ár 2 377 196 Ft
Bruttó ár 3 019 039 Ft
Brocade XBR-000199 8pk LWL 10km 16G XCVR
Nettó ár 10 367 577 Ft
Bruttó ár 13 166 823 Ft
T5169A
Cisco MDS 9124e 12-port Upgrade LTU
Nettó ár 1 251 326 Ft
Bruttó ár 1 589 184 Ft
AW520B
HP CN1000E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 418 725 Ft
Bruttó ár 531 781 Ft
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 286 479 Ft
Bruttó ár 363 829 Ft
BK835A
HP CN1100E 2P Converged Network Adapter
Nettó ár 286 479 Ft
Bruttó ár 363 829 Ft
AP880A
HP D2200sb Storage Blade
Nettó ár 485 980 Ft
Bruttó ár 617 195 Ft
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Nettó ár 550 002 Ft
Bruttó ár 698 502 Ft
QW917A
HP D2220sb Storage Blade BTO
Nettó ár 550 002 Ft
Bruttó ár 698 502 Ft
324394-B21
Cable FC Copper SFP 2m ALL
Nettó ár 87 302 Ft
Bruttó ár 110 873 Ft
321624-B21
Cable FC Copper SFP .6m ALL
Nettó ár 72 752 Ft
Bruttó ár 92 394 Ft
T5518A
HP 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU
Nettó ár 514 111 Ft
Bruttó ár 652 921 Ft
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Nettó ár 1 297 855 Ft
Bruttó ár 1 648 276 Ft
AJ816B
HP 1/8G2 LTO-4 Ultr 1760 SCSI Autoloader
Nettó ár 1 297 855 Ft
Bruttó ár 1 648 276 Ft
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Nettó ár 7 808 663 Ft
Bruttó ár 9 917 003 Ft
QK763A
HP 1.2TB MLC IO Accelerator for Blade Sy
Nettó ár 7 808 663 Ft
Bruttó ár 9 917 003 Ft
TC358A
HP SN6000B 10Gb 48 Prt Integr FC Ext LTU
Nettó ár 5 828 205 Ft
Bruttó ár 7 401 821 Ft
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Nettó ár 29 101 Ft
Bruttó ár 36 958 Ft
TC356A
HP SN6000B 16Gb 24-48 12-port FC Upg LTU
Nettó ár 3 294 836 Ft
Bruttó ár 4 184 441 Ft
T4411A
HP 16-port Upgrade License
Nettó ár 4 989 138 Ft
Bruttó ár 6 336 205 Ft
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Nettó ár 3 904 332 Ft
Bruttó ár 4 958 501 Ft
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Nettó ár 3 904 332 Ft
Bruttó ár 4 958 501 Ft
AP862B
HP 1606 Extension SAN Base Switch
Nettó ár 3 904 332 Ft
Bruttó ár 4 958 501 Ft
AP864B
HP 1606 Extension SAN Power Pack+ Switch
Nettó ár 16 071 620 Ft
Bruttó ár 20 410 957 Ft
TA747A
HP 1606 Extnsn SAN Switch Advanced LTU
Nettó ár 2 914 911 Ft
Bruttó ár 3 701 937 Ft
TA750A
HP 1606 Extsn SAN Swtch Intg Routing LTU
Nettó ár 3 763 679 Ft
Bruttó ár 4 779 872 Ft
TA749A
HP 1606 Switch FICON CUP Accelerator LTU
Nettó ár 11 202 118 Ft
Bruttó ár 14 226 690 Ft

Oldalak