Ön a kategóriában van IBM
1 - 50 - 1672 Termékek
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Nettó ár 17,50 €
Bruttó ár 7 163 Ft
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 16 115 Ft
Bruttó ár 20 466 Ft
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 20 682 Ft
Bruttó ár 26 266 Ft
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 244 412 Ft
Bruttó ár 310 404 Ft
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 204 395 Ft
Bruttó ár 259 582 Ft
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 204 395 Ft
Bruttó ár 259 582 Ft
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Nettó ár 4 778 146 Ft
Bruttó ár 6 068 246 Ft
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Nettó ár 4 738 Ft
Bruttó ár 6 017 Ft
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 30 081 Ft
Bruttó ár 38 202 Ft
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 30 081 Ft
Bruttó ár 38 202 Ft
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Nettó ár 3 590 Ft
Bruttó ár 4 560 Ft
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Nettó ár 6 317 Ft
Bruttó ár 8 023 Ft
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Nettó ár 5 102 Ft
Bruttó ár 6 480 Ft
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Nettó ár 424 096 Ft
Bruttó ár 538 602 Ft
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Nettó ár 193 114 Ft
Bruttó ár 245 255 Ft
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Nettó ár 546 572 Ft
Bruttó ár 694 146 Ft
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Nettó ár 517 835 Ft
Bruttó ár 657 650 Ft
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Nettó ár 585 519 Ft
Bruttó ár 743 609 Ft
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Nettó ár 612 376 Ft
Bruttó ár 777 718 Ft
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Nettó ár 651 591 Ft
Bruttó ár 827 520 Ft
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Nettó ár 681 939 Ft
Bruttó ár 866 063 Ft
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Nettó ár 817 306 Ft
Bruttó ár 1 037 979 Ft
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Nettó ár 780 241 Ft
Bruttó ár 990 907 Ft
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Nettó ár 668 779 Ft
Bruttó ár 849 350 Ft
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Nettó ár 31 963 Ft
Bruttó ár 40 593 Ft
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Nettó ár 9 131 Ft
Bruttó ár 11 596 Ft
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 24 711 Ft
Bruttó ár 31 383 Ft
12 Port Activation
Nettó ár 991 083 Ft
Bruttó ár 1 258 675 Ft
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Nettó ár 930 383 Ft
Bruttó ár 1 181 587 Ft
46W4223
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Nettó ár 887 946 Ft
Bruttó ár 1 127 691 Ft
46W2721
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Nettó ár 1 043 189 Ft
Bruttó ár 1 324 851 Ft
46W4224
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Nettó ár 995 379 Ft
Bruttó ár 1 264 131 Ft
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 89 439 Ft
Bruttó ár 113 588 Ft
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Nettó ár 78 964 Ft
Bruttó ár 100 285 Ft
16E Element Manager
Nettó ár 440 482 Ft
Bruttó ár 559 412 Ft
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Nettó ár 429 737 Ft
Bruttó ár 545 766 Ft
16E SANtegrity Enhanced
Nettó ár 402 879 Ft
Bruttó ár 511 656 Ft
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Nettó ár 109 851 Ft
Bruttó ár 139 510 Ft
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Nettó ár 85 281 Ft
Bruttó ár 108 307 Ft
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Nettó ár 25 771 Ft
Bruttó ár 32 730 Ft
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Nettó ár 70 907 Ft
Bruttó ár 90 052 Ft
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Nettó ár 78 159 Ft
Bruttó ár 99 261 Ft
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Nettó ár 80 308 Ft
Bruttó ár 101 992 Ft
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Nettó ár 108 777 Ft
Bruttó ár 138 147 Ft
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Nettó ár 109 851 Ft
Bruttó ár 139 510 Ft
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Nettó ár 27 396 Ft
Bruttó ár 34 793 Ft
00L4584
1Gb iSCSI 4 Port Host Interface Card
Nettó ár 260 798 Ft
Bruttó ár 331 214 Ft
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 11 013 Ft
Bruttó ár 13 987 Ft
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Nettó ár 38 944 Ft
Bruttó ár 49 459 Ft
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Nettó ár 13 965 Ft
Bruttó ár 17 736 Ft

Oldalak