Ön a kategóriában van IBM
1 - 50 - 1672 Termékek
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Nettó ár 15,00 €
Bruttó ár 6 162 Ft
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 16 173 Ft
Bruttó ár 20 539 Ft
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 20 756 Ft
Bruttó ár 26 360 Ft
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 205 124 Ft
Bruttó ár 260 507 Ft
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 245 284 Ft
Bruttó ár 311 511 Ft
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 205 124 Ft
Bruttó ár 260 507 Ft
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Nettó ár 4 795 186 Ft
Bruttó ár 6 089 886 Ft
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Nettó ár 4 755 Ft
Bruttó ár 6 039 Ft
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 30 188 Ft
Bruttó ár 38 339 Ft
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 30 188 Ft
Bruttó ár 38 339 Ft
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Nettó ár 3 603 Ft
Bruttó ár 4 576 Ft
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Nettó ár 6 340 Ft
Bruttó ár 8 051 Ft
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Nettó ár 5 120 Ft
Bruttó ár 6 503 Ft
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Nettó ár 425 609 Ft
Bruttó ár 540 523 Ft
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Nettó ár 193 803 Ft
Bruttó ár 246 130 Ft
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Nettó ár 548 521 Ft
Bruttó ár 696 621 Ft
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Nettó ár 519 682 Ft
Bruttó ár 659 996 Ft
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Nettó ár 587 607 Ft
Bruttó ár 746 261 Ft
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Nettó ár 614 560 Ft
Bruttó ár 780 491 Ft
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Nettó ár 653 915 Ft
Bruttó ár 830 472 Ft
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Nettó ár 684 371 Ft
Bruttó ár 869 151 Ft
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Nettó ár 820 221 Ft
Bruttó ár 1 041 681 Ft
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Nettó ár 783 024 Ft
Bruttó ár 994 440 Ft
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Nettó ár 671 164 Ft
Bruttó ár 852 379 Ft
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Nettó ár 32 077 Ft
Bruttó ár 40 738 Ft
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Nettó ár 9 163 Ft
Bruttó ár 11 638 Ft
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 24 799 Ft
Bruttó ár 31 495 Ft
12 Port Activation
Nettó ár 994 617 Ft
Bruttó ár 1 263 164 Ft
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Nettó ár 933 701 Ft
Bruttó ár 1 185 801 Ft
46W4223
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Nettó ár 891 112 Ft
Bruttó ár 1 131 712 Ft
46W2721
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Nettó ár 1 046 910 Ft
Bruttó ár 1 329 575 Ft
46W4224
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Nettó ár 998 929 Ft
Bruttó ár 1 268 639 Ft
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Nettó ár 89 758 Ft
Bruttó ár 113 993 Ft
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Nettó ár 79 246 Ft
Bruttó ár 100 642 Ft
16E Element Manager
Nettó ár 442 053 Ft
Bruttó ár 561 407 Ft
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Nettó ár 431 269 Ft
Bruttó ár 547 712 Ft
16E SANtegrity Enhanced
Nettó ár 404 316 Ft
Bruttó ár 513 481 Ft
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Nettó ár 110 242 Ft
Bruttó ár 140 008 Ft
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Nettó ár 85 586 Ft
Bruttó ár 108 694 Ft
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Nettó ár 25 863 Ft
Bruttó ár 32 846 Ft
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Nettó ár 71 160 Ft
Bruttó ár 90 373 Ft
90Y3157
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Nettó ár 78 437 Ft
Bruttó ár 99 615 Ft
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz...
Nettó ár 80 595 Ft
Bruttó ár 102 355 Ft
49Y1567
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Nettó ár 109 165 Ft
Bruttó ár 138 640 Ft
90Y3221
16GB (1x16GB, 4Rx4, 1.35V) PC3L-8500 CL7 ECC DDR-3 1066MHz...
Nettó ár 110 242 Ft
Bruttó ár 140 008 Ft
96P1565
19-inch Rack Mount Kit
Nettó ár 27 493 Ft
Bruttó ár 34 917 Ft
00L4584
1Gb iSCSI 4 Port Host Interface Card
Nettó ár 261 728 Ft
Bruttó ár 332 395 Ft
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 11 052 Ft
Bruttó ár 14 037 Ft
95Y0323
1m IBM Active DAC SFP+ Cable
Nettó ár 39 083 Ft
Bruttó ár 49 635 Ft
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Nettó ár 14 015 Ft
Bruttó ár 17 799 Ft

Oldalak