Ön a kategóriában van Juniper
1 - 50 - 1916 Termékek
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Nettó ár 161,83 €
Bruttó ár 66 454 Ft
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Nettó ár 94 826 Ft
Bruttó ár 120 429 Ft
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Nettó ár 81 278 Ft
Bruttó ár 103 223 Ft
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Nettó ár 349 207 Ft
Bruttó ár 443 493 Ft
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Nettó ár 135 463 Ft
Bruttó ár 172 038 Ft
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Nettó ár 209 524 Ft
Bruttó ár 266 096 Ft
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Nettó ár 349 207 Ft
Bruttó ár 443 493 Ft
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Nettó ár 293 334 Ft
Bruttó ár 372 534 Ft
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Nettó ár 363 176 Ft
Bruttó ár 461 233 Ft
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Nettó ár 419 049 Ft
Bruttó ár 532 192 Ft
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Nettó ár 1 151 430 Ft
Bruttó ár 1 462 316 Ft
1.6T MODULAR, MX2000
Nettó ár 164 808 535 Ft
Bruttó ár 209 306 839 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Nettó ár 270 956 353 Ft
Bruttó ár 344 114 568 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Nettó ár 364 534 018 Ft
Bruttó ár 462 958 202 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Nettó ár 226 262 474 Ft
Bruttó ár 287 353 341 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Nettó ár 217 882 371 Ft
Bruttó ár 276 710 611 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Nettó ár 295 398 246 Ft
Bruttó ár 375 155 772 Ft
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Nettó ár 0 Ft
Bruttó ár 0 Ft
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Nettó ár 203 193 Ft
Bruttó ár 258 056 Ft
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Nettó ár 91 570 Ft
Bruttó ár 116 294 Ft
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Nettó ár 66 582 Ft
Bruttó ár 84 559 Ft
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Nettó ár 66 582 Ft
Bruttó ár 84 559 Ft
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Nettó ár 217 905 Ft
Bruttó ár 276 740 Ft
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Nettó ár 181 588 Ft
Bruttó ár 230 617 Ft
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Nettó ár 314 752 Ft
Bruttó ár 399 735 Ft
EX-SFP-GE10KT14R13
SFP 1000-BX GE,TX1490NM/RX1310NM,10KM
Nettó ár 254 223 Ft
Bruttó ár 322 863 Ft
EX-SFP-GE10KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,10KM
Nettó ár 302 646 Ft
Bruttó ár 384 361 Ft
EX-SFP-GE40KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,40KM
Nettó ár 363 176 Ft
Bruttó ár 461 233 Ft
EX-SFP-1GE-LX40K
SFP 1000-LX GE,1310NM,40KM,SNGL MODE FBR
Nettó ár 338 657 Ft
Bruttó ár 430 094 Ft
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Nettó ár 33 863 Ft
Bruttó ár 43 007 Ft
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Nettó ár 2 444 160 Ft
Bruttó ár 3 104 083 Ft
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Nettó ár 34 917 093 Ft
Bruttó ár 44 344 708 Ft
100G CWDM4 Transcivers
Nettó ár 3 910 685 Ft
Bruttó ár 4 966 570 Ft
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Nettó ár 62 130 Ft
Bruttó ár 78 905 Ft
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Nettó ár 90 066 Ft
Bruttó ár 114 384 Ft
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Nettó ár 10 475 055 Ft
Bruttó ár 13 303 320 Ft
100G LR4 Transcivers
Nettó ár 5 586 735 Ft
Bruttó ár 7 095 153 Ft
100G PSM4 Transcivers
Nettó ár 698 269 Ft
Bruttó ár 886 802 Ft
100G SR4 Transcivers
Nettó ár 907 793 Ft
Bruttó ár 1 152 898 Ft
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Nettó ár 20 950 256 Ft
Bruttó ár 26 606 825 Ft
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Nettó ár 5 586 735 Ft
Bruttó ár 7 095 153 Ft
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Nettó ár 10 475 055 Ft
Bruttó ár 13 303 320 Ft
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Nettó ár 907 793 Ft
Bruttó ár 1 152 898 Ft
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Nettó ár 20 950 256 Ft
Bruttó ár 26 606 825 Ft
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Nettó ár 10 475 055 Ft
Bruttó ár 13 303 320 Ft
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Nettó ár 8 380 102 Ft
Bruttó ár 10 642 730 Ft
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Nettó ár 1 955 415 Ft
Bruttó ár 2 483 378 Ft
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Nettó ár 10 475 055 Ft
Bruttó ár 13 303 320 Ft
10G/40G/100G QSFP28
Nettó ár 60 057 400 Ft
Bruttó ár 76 272 899 Ft
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Nettó ár 87 292 661 Ft
Bruttó ár 110 861 679 Ft

Oldalak