Ön a kategóriában van Juniper
1 - 50 - 1818 Termékek
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Nettó ár 172,80 €
Bruttó ár 71 136 Ft
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Nettó ár 98 023 Ft
Bruttó ár 124 489 Ft
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Nettó ár 84 019 Ft
Bruttó ár 106 705 Ft
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Nettó ár 350 080 Ft
Bruttó ár 444 602 Ft
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Nettó ár 140 032 Ft
Bruttó ár 177 841 Ft
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Nettó ár 210 048 Ft
Bruttó ár 266 761 Ft
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Nettó ár 350 080 Ft
Bruttó ár 444 602 Ft
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Nettó ár 294 068 Ft
Bruttó ár 373 466 Ft
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Nettó ár 364 084 Ft
Bruttó ár 462 386 Ft
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Nettó ár 420 097 Ft
Bruttó ár 533 523 Ft
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Nettó ár 1 190 280 Ft
Bruttó ár 1 511 656 Ft
1.6T MODULAR, MX2000
Nettó ár 165 220 636 Ft
Bruttó ár 209 830 207 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Nettó ár 271 633 874 Ft
Bruttó ár 344 975 021 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Nettó ár 365 445 528 Ft
Bruttó ár 464 115 821 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Nettó ár 226 828 239 Ft
Bruttó ár 288 071 863 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Nettó ár 218 427 182 Ft
Bruttó ár 277 402 521 Ft
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Nettó ár 296 136 884 Ft
Bruttó ár 376 093 842 Ft
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Nettó ár 0 Ft
Bruttó ár 0 Ft
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Nettó ár 210 048 Ft
Bruttó ár 266 761 Ft
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Nettó ár 98 023 Ft
Bruttó ár 124 489 Ft
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Nettó ár 66 749 Ft
Bruttó ár 84 771 Ft
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Nettó ár 66 749 Ft
Bruttó ár 84 771 Ft
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Nettó ár 218 450 Ft
Bruttó ár 277 432 Ft
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Nettó ár 182 042 Ft
Bruttó ár 231 193 Ft
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Nettó ár 315 539 Ft
Bruttó ár 400 735 Ft
EX-SFP-GE10KT14R13
SFP 1000-BX GE,TX1490NM/RX1310NM,10KM
Nettó ár 254 859 Ft
Bruttó ár 323 670 Ft
EX-SFP-GE10KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,10KM
Nettó ár 303 403 Ft
Bruttó ár 385 322 Ft
EX-SFP-GE40KT15R13
SFP 1000-BX GE,TX1550NM/RX1310NM,40KM
Nettó ár 364 084 Ft
Bruttó ár 462 386 Ft
EX-SFP-1GE-LX40K
SFP 1000-LX GE,1310NM,40KM,SNGL MODE FBR
Nettó ár 350 084 Ft
Bruttó ár 444 606 Ft
100BASE-FX SFP OPTICAL TRANSCEIVER, LC
Nettó ár 35 008 Ft
Bruttó ár 44 460 Ft
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Nettó ár 2 450 272 Ft
Bruttó ár 3 111 845 Ft
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Nettó ár 35 004 403 Ft
Bruttó ár 44 455 592 Ft
100G CWDM4 Transcivers
Nettó ár 3 920 464 Ft
Bruttó ár 4 978 989 Ft
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 1M
Nettó ár 62 285 Ft
Bruttó ár 79 102 Ft
100G DAC TWINEX COPPER CABLE 3M
Nettó ár 90 292 Ft
Bruttó ár 114 670 Ft
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Nettó ár 10 501 248 Ft
Bruttó ár 13 336 585 Ft
100G LR4 Transcivers
Nettó ár 5 600 704 Ft
Bruttó ár 7 112 895 Ft
100G PSM4 Transcivers
Nettó ár 700 015 Ft
Bruttó ár 889 019 Ft
100G SR4 Transcivers
Nettó ár 910 063 Ft
Bruttó ár 1 155 781 Ft
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Nettó ár 21 002 642 Ft
Bruttó ár 26 673 355 Ft
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Nettó ár 5 600 704 Ft
Bruttó ár 7 112 895 Ft
100G-LR4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Nettó ár 10 501 248 Ft
Bruttó ár 13 336 585 Ft
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Nettó ár 910 063 Ft
Bruttó ár 1 155 781 Ft
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Nettó ár 21 002 642 Ft
Bruttó ár 26 673 355 Ft
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Nettó ár 10 501 248 Ft
Bruttó ár 13 336 585 Ft
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Nettó ár 8 401 057 Ft
Bruttó ár 10 669 342 Ft
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Nettó ár 1 960 305 Ft
Bruttó ár 2 489 587 Ft
100GE LR4 CFP TRANSCEIVER(IEEE 802.3BA)
Nettó ár 10 501 248 Ft
Bruttó ár 13 336 585 Ft
10G/40G/100G QSFP28
Nettó ár 60 207 573 Ft
Bruttó ár 76 463 618 Ft
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Nettó ár 87 510 934 Ft
Bruttó ár 111 138 886 Ft

Oldalak