Ön a kategóriában van Lenovo
1 - 50 - 1035 Termékek
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 652,68 €
Bruttó ár 268 018 Ft
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 26 300 Ft
Bruttó ár 33 402 Ft
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 32 421 Ft
Bruttó ár 41 175 Ft
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 23 449 Ft
Bruttó ár 29 780 Ft
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 23 449 Ft
Bruttó ár 29 780 Ft
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Nettó ár 117 010 Ft
Bruttó ár 148 603 Ft
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Nettó ár 410 341 Ft
Bruttó ár 521 133 Ft
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Nettó ár 418 929 Ft
Bruttó ár 532 040 Ft
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 959 492 Ft
Bruttó ár 1 218 555 Ft
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 959 492 Ft
Bruttó ár 1 218 555 Ft
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 89 995 Ft
Bruttó ár 114 294 Ft
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 959 492 Ft
Bruttó ár 1 218 555 Ft
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Nettó ár 202 482 Ft
Bruttó ár 257 152 Ft
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Nettó ár 1 101 135 Ft
Bruttó ár 1 398 441 Ft
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Nettó ár 293 425 Ft
Bruttó ár 372 649 Ft
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Nettó ár 224 663 Ft
Bruttó ár 285 322 Ft
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Nettó ár 49 668 Ft
Bruttó ár 63 079 Ft
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 298 812 Ft
Bruttó ár 379 491 Ft
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 30 103 Ft
Bruttó ár 38 231 Ft
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 50 435 Ft
Bruttó ár 64 052 Ft
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 29 469 Ft
Bruttó ár 37 426 Ft
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 311 803 Ft
Bruttó ár 395 990 Ft
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 311 803 Ft
Bruttó ár 395 990 Ft
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 1 338 790 Ft
Bruttó ár 1 700 263 Ft
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 1 338 790 Ft
Bruttó ár 1 700 263 Ft
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Nettó ár 318 458 Ft
Bruttó ár 404 441 Ft
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Nettó ár 1 338 790 Ft
Bruttó ár 1 700 263 Ft
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Nettó ár 1 655 980 Ft
Bruttó ár 2 103 094 Ft
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Nettó ár 2 021 018 Ft
Bruttó ár 2 566 693 Ft
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Nettó ár 2 930 444 Ft
Bruttó ár 3 721 664 Ft
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Nettó ár 354 581 Ft
Bruttó ár 450 318 Ft
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Nettó ár 354 581 Ft
Bruttó ár 450 318 Ft
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 123 335 Ft
Bruttó ár 156 635 Ft
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 19 355 Ft
Bruttó ár 24 581 Ft
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 19 355 Ft
Bruttó ár 24 581 Ft
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 504 145 Ft
Bruttó ár 640 265 Ft
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Nettó ár 29 469 Ft
Bruttó ár 37 426 Ft
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Nettó ár 42 778 Ft
Bruttó ár 54 328 Ft
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Nettó ár 75 416 Ft
Bruttó ár 95 778 Ft
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Nettó ár 4 081 645 Ft
Bruttó ár 5 183 689 Ft
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Nettó ár 2 770 381 Ft
Bruttó ár 3 518 384 Ft
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Nettó ár 12 267 433 Ft
Bruttó ár 15 579 640 Ft
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Nettó ár 12 267 433 Ft
Bruttó ár 15 579 640 Ft
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 37 391 Ft
Bruttó ár 47 487 Ft
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 37 391 Ft
Bruttó ár 47 487 Ft
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 129 750 Ft
Bruttó ár 164 782 Ft
16Gb FC 4 Port Adapter Pair for IBM Storwize V7000
Nettó ár 4 634 272 Ft
Bruttó ár 5 885 525 Ft
16Gb FC Adapter Pair
Nettó ár 2 930 444 Ft
Bruttó ár 3 721 664 Ft
16Gb FC LW SFP Transceivers
Nettó ár 909 109 Ft
Bruttó ár 1 154 569 Ft
16GB (1x16GB, 2Rx8, 1.2V) PC4-17000 DDR4 2133MHz LP ECC...
Nettó ár 78 585 Ft
Bruttó ár 99 802 Ft

Oldalak