Ön a kategóriában van Lenovo
1 - 50 - 1379 Termékek
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 79,38 €
Bruttó ár 32 006 Ft
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 23 024 Ft
Bruttó ár 29 240 Ft
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 29 246 Ft
Bruttó ár 37 143 Ft
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 207 213 Ft
Bruttó ár 263 161 Ft
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 25 824 Ft
Bruttó ár 32 796 Ft
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 33 913 Ft
Bruttó ár 43 070 Ft
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 23 024 Ft
Bruttó ár 29 240 Ft
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Nettó ár 114 890 Ft
Bruttó ár 145 910 Ft
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Nettó ár 411 337 Ft
Bruttó ár 522 398 Ft
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Nettó ár 402 905 Ft
Bruttó ár 511 689 Ft
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Nettó ár 12 134 Ft
Bruttó ár 15 410 Ft
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Nettó ár 13 690 Ft
Bruttó ár 17 386 Ft
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 942 104 Ft
Bruttó ár 1 196 472 Ft
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 942 104 Ft
Bruttó ár 1 196 472 Ft
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Nettó ár 72 525 Ft
Bruttó ár 92 107 Ft
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Nettó ár 198 813 Ft
Bruttó ár 252 492 Ft
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Nettó ár 1 081 180 Ft
Bruttó ár 1 373 098 Ft
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Nettó ár 288 107 Ft
Bruttó ár 365 896 Ft
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Nettó ár 220 592 Ft
Bruttó ár 280 152 Ft
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Nettó ár 48 590 Ft
Bruttó ár 61 710 Ft
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 34 536 Ft
Bruttó ár 43 860 Ft
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 293 396 Ft
Bruttó ár 372 613 Ft
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 29 557 Ft
Bruttó ár 37 538 Ft
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 35 780 Ft
Bruttó ár 45 441 Ft
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 49 781 Ft
Bruttó ár 63 222 Ft
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 28 935 Ft
Bruttó ár 36 748 Ft
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 1 314 528 Ft
Bruttó ár 1 669 450 Ft
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 1 314 528 Ft
Bruttó ár 1 669 450 Ft
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Nettó ár 139 148 Ft
Bruttó ár 176 719 Ft
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Nettó ár 312 686 Ft
Bruttó ár 397 112 Ft
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Nettó ár 1 314 528 Ft
Bruttó ár 1 669 450 Ft
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 43 558 Ft
Bruttó ár 55 319 Ft
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Nettó ár 1 625 970 Ft
Bruttó ár 2 064 981 Ft
44X4106
1.8in SSD drive bay
Nettó ár 71 871 Ft
Bruttó ár 91 276 Ft
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Nettó ár 1 984 392 Ft
Bruttó ár 2 520 178 Ft
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Nettó ár 2 877 338 Ft
Bruttó ár 3 654 219 Ft
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Nettó ár 348 155 Ft
Bruttó ár 442 157 Ft
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Nettó ár 11 763 Ft
Bruttó ár 14 939 Ft
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 182 323 Ft
Bruttó ár 231 550 Ft
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 121 100 Ft
Bruttó ár 153 797 Ft
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 19 004 Ft
Bruttó ár 24 136 Ft
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 495 009 Ft
Bruttó ár 628 662 Ft
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Nettó ár 28 935 Ft
Bruttó ár 36 748 Ft
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Nettó ár 42 003 Ft
Bruttó ár 53 343 Ft
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Nettó ár 74 049 Ft
Bruttó ár 94 042 Ft
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Nettó ár 4 007 676 Ft
Bruttó ár 5 089 748 Ft
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Nettó ár 12 045 118 Ft
Bruttó ár 15 297 300 Ft
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Nettó ár 12 045 118 Ft
Bruttó ár 15 297 300 Ft
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Nettó ár 2 748 218 Ft
Bruttó ár 3 490 237 Ft
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 36 713 Ft
Bruttó ár 46 626 Ft

Oldalak