Ön a kategóriában van Arrays
1 - 50 - 206 Termékek
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 79,38 €
Bruttó ár 32 006 Ft
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 23 024 Ft
Bruttó ár 29 240 Ft
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 29 246 Ft
Bruttó ár 37 143 Ft
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 207 213 Ft
Bruttó ár 263 161 Ft
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 25 824 Ft
Bruttó ár 32 796 Ft
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 33 913 Ft
Bruttó ár 43 070 Ft
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 23 024 Ft
Bruttó ár 29 240 Ft
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 34 536 Ft
Bruttó ár 43 860 Ft
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 293 396 Ft
Bruttó ár 372 613 Ft
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 29 557 Ft
Bruttó ár 37 538 Ft
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 35 780 Ft
Bruttó ár 45 441 Ft
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 49 781 Ft
Bruttó ár 63 222 Ft
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 28 935 Ft
Bruttó ár 36 748 Ft
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 43 558 Ft
Bruttó ár 55 319 Ft
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 182 323 Ft
Bruttó ár 231 550 Ft
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 121 100 Ft
Bruttó ár 153 797 Ft
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 19 004 Ft
Bruttó ár 24 136 Ft
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 495 009 Ft
Bruttó ár 628 662 Ft
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 36 713 Ft
Bruttó ár 46 626 Ft
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Nettó ár 42 828 Ft
Bruttó ár 54 392 Ft
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 193 834 Ft
Bruttó ár 246 170 Ft
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 127 399 Ft
Bruttó ár 161 796 Ft
16Gb FC LW SFP Transceivers
Nettó ár 892 634 Ft
Bruttó ár 1 133 646 Ft
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 14 934 Ft
Bruttó ár 18 967 Ft
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 11 966 Ft
Bruttó ár 15 197 Ft
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Nettó ár 134 720 Ft
Bruttó ár 171 094 Ft
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 37 647 Ft
Bruttó ár 47 811 Ft
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Nettó ár 96 816 Ft
Bruttó ár 122 956 Ft
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Nettó ár 96 816 Ft
Bruttó ár 122 956 Ft
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 15 245 Ft
Bruttó ár 19 362 Ft
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Nettó ár 47 352 Ft
Bruttó ár 60 137 Ft
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 200 368 Ft
Bruttó ár 254 468 Ft
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 136 339 Ft
Bruttó ár 173 150 Ft
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 59 115 Ft
Bruttó ár 75 076 Ft
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Nettó ár 54 289 Ft
Bruttó ár 68 947 Ft
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 125 697 Ft
Bruttó ár 159 635 Ft
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 24 268 Ft
Bruttó ár 30 821 Ft
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 46 047 Ft
Bruttó ár 58 480 Ft
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 30 180 Ft
Bruttó ár 38 328 Ft
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 229 926 Ft
Bruttó ár 292 006 Ft
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 151 375 Ft
Bruttó ár 192 246 Ft
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 396 381 Ft
Bruttó ár 503 403 Ft
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 37 336 Ft
Bruttó ár 47 416 Ft
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Nettó ár 158 988 Ft
Bruttó ár 201 915 Ft
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 14 252 Ft
Bruttó ár 18 100 Ft
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Nettó ár 139 644 Ft
Bruttó ár 177 348 Ft
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Nettó ár 120 944 Ft
Bruttó ár 153 599 Ft
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 164 277 Ft
Bruttó ár 208 632 Ft
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 110 534 Ft
Bruttó ár 140 378 Ft
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Nettó ár 48 536 Ft
Bruttó ár 61 641 Ft

Oldalak