Ön a kategóriában van Arrays
1 - 50 - 137 Termékek
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 646,02 €
Bruttó ár 266 256 Ft
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 26 128 Ft
Bruttó ár 33 182 Ft
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 32 582 Ft
Bruttó ár 41 380 Ft
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 14 600 Ft
Bruttó ár 18 543 Ft
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 296 847 Ft
Bruttó ár 376 996 Ft
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 29 905 Ft
Bruttó ár 37 979 Ft
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 45 891 Ft
Bruttó ár 58 282 Ft
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 29 276 Ft
Bruttó ár 37 180 Ft
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 123 787 Ft
Bruttó ár 157 210 Ft
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 19 228 Ft
Bruttó ár 24 420 Ft
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 500 832 Ft
Bruttó ár 636 056 Ft
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 37 145 Ft
Bruttó ár 47 174 Ft
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 130 226 Ft
Bruttó ár 165 387 Ft
16Gb FC LW SFP Transceivers
Nettó ár 903 134 Ft
Bruttó ár 1 146 980 Ft
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 15 110 Ft
Bruttó ár 19 190 Ft
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 12 108 Ft
Bruttó ár 15 377 Ft
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 15 425 Ft
Bruttó ár 19 589 Ft
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 139 365 Ft
Bruttó ár 176 993 Ft
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 59 810 Ft
Bruttó ár 75 959 Ft
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 127 175 Ft
Bruttó ár 161 513 Ft
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 24 554 Ft
Bruttó ár 31 183 Ft
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 30 535 Ft
Bruttó ár 38 779 Ft
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 154 734 Ft
Bruttó ár 196 512 Ft
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 401 043 Ft
Bruttó ár 509 325 Ft
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 37 775 Ft
Bruttó ár 47 974 Ft
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 112 987 Ft
Bruttó ár 143 494 Ft
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 19 832 Ft
Bruttó ár 25 186 Ft
00MJ180
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 30 269 Ft
Bruttó ár 38 441 Ft
00MJ166
3m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 41 306 Ft
Bruttó ár 52 458 Ft
4m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 30 220 Ft
Bruttó ár 38 379 Ft
50m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 298 106 Ft
Bruttó ár 378 595 Ft
00MJ170
5m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 7 480 Ft
Bruttó ár 9 500 Ft
5m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 112 987 Ft
Bruttó ár 143 494 Ft
6m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 39 664 Ft
Bruttó ár 50 373 Ft
6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 62 643 Ft
Bruttó ár 79 557 Ft
6m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 24 868 Ft
Bruttó ár 31 583 Ft
00MJ105
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Nettó ár 177 857 Ft
Bruttó ár 225 878 Ft
00MJ103
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Nettó ár 21 364 Ft
Bruttó ár 27 132 Ft
Brocade 10G FC LWL SFP
Nettó ár 610 064 Ft
Bruttó ár 774 781 Ft
Brocade 10G FC SWL SFP
Nettó ár 192 967 Ft
Bruttó ár 245 067 Ft
Brocade 16GB 10KM LW SFP Transceiver
Nettó ár 891 172 Ft
Bruttó ár 1 131 788 Ft
Brocade 16GB 25KM ELW SFP Transceiver
Nettó ár 2 213 921 Ft
Bruttó ár 2 811 679 Ft
Brocade 8GB 10KM LW SFP Transceiver
Nettó ár 540 180 Ft
Bruttó ár 686 029 Ft
Brocade 8GB 25KM ELW SFP Transceiver
Nettó ár 1 761 252 Ft
Bruttó ár 2 236 790 Ft
IBM Storwize V5000 SFF Controller, 5yr SWMA
Nettó ár 9 994 280 Ft
Bruttó ár 12 692 736 Ft
IBM Storwize V5000 LFF Controller, 5yr SWMA
Nettó ár 9 994 280 Ft
Bruttó ár 12 692 736 Ft
IBM Storwize V5000 LFF Expansion, 5yr SWMA
Nettó ár 5 945 131 Ft
Bruttó ár 7 550 317 Ft
IBM Storwize V5000 SFF Expansion, 5yr SWMA
Nettó ár 5 945 131 Ft
Bruttó ár 7 550 317 Ft
IBM Storwize V7000 2.5-inch Storage Controller Unit
Nettó ár 24 800 131 Ft
Bruttó ár 31 496 167 Ft
IBM Storwize V7000 2.5-inch Storage Expansion Unit
Nettó ár 7 350 670 Ft
Bruttó ár 9 335 351 Ft

Oldalak