Ön a kategóriában van Arrays
1 - 50 - 206 Termékek
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 79,38 €
Bruttó ár 32 492 Ft
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 23 373 Ft
Bruttó ár 29 684 Ft
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 29 691 Ft
Bruttó ár 37 707 Ft
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 210 361 Ft
Bruttó ár 267 158 Ft
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 26 216 Ft
Bruttó ár 33 295 Ft
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 34 428 Ft
Bruttó ár 43 724 Ft
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 23 373 Ft
Bruttó ár 29 684 Ft
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 35 060 Ft
Bruttó ár 44 526 Ft
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 297 853 Ft
Bruttó ár 378 274 Ft
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 30 006 Ft
Bruttó ár 38 108 Ft
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Nettó ár 36 324 Ft
Bruttó ár 46 131 Ft
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 50 537 Ft
Bruttó ár 64 182 Ft
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Nettó ár 29 375 Ft
Bruttó ár 37 306 Ft
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 44 220 Ft
Bruttó ár 56 159 Ft
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 185 092 Ft
Bruttó ár 235 067 Ft
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 122 939 Ft
Bruttó ár 156 133 Ft
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Nettó ár 19 293 Ft
Bruttó ár 24 502 Ft
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 502 529 Ft
Bruttó ár 638 212 Ft
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 37 271 Ft
Bruttó ár 47 334 Ft
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Nettó ár 43 479 Ft
Bruttó ár 55 218 Ft
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 196 779 Ft
Bruttó ár 249 909 Ft
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 129 334 Ft
Bruttó ár 164 254 Ft
16Gb FC LW SFP Transceivers
Nettó ár 906 194 Ft
Bruttó ár 1 150 867 Ft
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 15 161 Ft
Bruttó ár 19 255 Ft
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 12 148 Ft
Bruttó ár 15 427 Ft
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Nettó ár 136 766 Ft
Bruttó ár 173 693 Ft
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 38 219 Ft
Bruttó ár 48 538 Ft
49Y7886
1m QSFP+ DAC Break Out Cable
Nettó ár 98 286 Ft
Bruttó ár 124 824 Ft
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Nettó ár 98 286 Ft
Bruttó ár 124 824 Ft
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 15 477 Ft
Bruttó ár 19 656 Ft
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Nettó ár 48 072 Ft
Bruttó ár 61 051 Ft
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 203 412 Ft
Bruttó ár 258 333 Ft
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 138 410 Ft
Bruttó ár 175 781 Ft
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Nettó ár 60 013 Ft
Bruttó ár 76 216 Ft
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Nettó ár 55 114 Ft
Bruttó ár 69 995 Ft
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Nettó ár 127 606 Ft
Bruttó ár 162 060 Ft
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Nettó ár 24 637 Ft
Bruttó ár 31 289 Ft
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 46 747 Ft
Bruttó ár 59 369 Ft
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 30 638 Ft
Bruttó ár 38 910 Ft
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 233 418 Ft
Bruttó ár 296 441 Ft
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 153 674 Ft
Bruttó ár 195 166 Ft
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Nettó ár 402 402 Ft
Bruttó ár 511 051 Ft
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Nettó ár 37 903 Ft
Bruttó ár 48 137 Ft
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Nettó ár 161 403 Ft
Bruttó ár 204 982 Ft
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Nettó ár 14 468 Ft
Bruttó ár 18 375 Ft
49Y7887
3m QSFP+ DAC Break Out Cable
Nettó ár 141 765 Ft
Bruttó ár 180 042 Ft
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Nettó ár 122 781 Ft
Bruttó ár 155 932 Ft
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Nettó ár 166 773 Ft
Bruttó ár 211 801 Ft
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Nettó ár 112 213 Ft
Bruttó ár 142 511 Ft
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Nettó ár 49 274 Ft
Bruttó ár 62 578 Ft

Oldalak