Ön a kategóriában van Lenovo
851 - 900 - 1379 Termékek
io3 6.4TB Enterprise Mainstream Flash Adapter
Nettó ár 31 446,24 €
Bruttó ár 12 850 600 Ft
Cable installation tool for racks
Nettó ár 37 841 Ft
Bruttó ár 48 058 Ft
00NA071
Additional Power Supply for TS3200
Nettó ár 265 200 Ft
Bruttó ár 336 804 Ft
46M4113
Environmental Monitoring Probe
Nettó ár 41 268 Ft
Bruttó ár 52 410 Ft
External MiniSAS 8088/MiniSAS 8088 0.6m cable
Nettó ár 24 912 Ft
Bruttó ár 31 638 Ft
External MiniSAS 8088/MiniSAS 8088 1m cable
Nettó ár 49 193 Ft
Bruttó ár 62 475 Ft
External MiniSAS 8088/MiniSAS 8088 2m cable
Nettó ár 52 977 Ft
Bruttó ár 67 281 Ft
External MiniSAS HD 8644/MiniSAS HD 8644 1m cable
Nettó ár 49 193 Ft
Bruttó ár 62 475 Ft
External MiniSAS HD 8644/MiniSAS HD 8644 2m cable
Nettó ár 52 977 Ft
Bruttó ár 67 281 Ft
External Ultra 320 SCSI Cable
Nettó ár 3 784 Ft
Bruttó ár 4 806 Ft
23R7140
LC-SC Fibre Cable Interposer
Nettó ár 18 035 Ft
Bruttó ár 22 905 Ft
LCD UPS Network Management Card
Nettó ár 68 168 Ft
Bruttó ár 86 573 Ft
00MN499
Lenovo 0.5m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 4 415 Ft
Bruttó ár 5 607 Ft
Lenovo Storage 1024 Snapshot Upgrade Maintenance 1 yr
Nettó ár 107 215 Ft
Bruttó ár 136 163 Ft
Lenovo Storage 1024 Snapshot Upgrade Maintenance 2 yr
Nettó ár 214 430 Ft
Bruttó ár 272 326 Ft
00NU537
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Nettó ár 207 808 Ft
Bruttó ár 263 916 Ft
00VX183
Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (85 C)
Nettó ár 207 808 Ft
Bruttó ár 263 916 Ft
00MN511
Lenovo 10m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 20 812 Ft
Bruttó ár 26 432 Ft
Lenovo 10m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Nettó ár 42 255 Ft
Bruttó ár 53 664 Ft
00MN514
Lenovo 15m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 24 912 Ft
Bruttó ár 31 638 Ft
Lenovo 1m Active DAC SFP+ Cables
Nettó ár 44 463 Ft
Bruttó ár 56 468 Ft
Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 3 565 Ft
Bruttó ár 4 528 Ft
00MN517
Lenovo 25m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 29 326 Ft
Bruttó ár 37 245 Ft
00MN520
Lenovo 30m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 34 687 Ft
Bruttó ár 44 053 Ft
Lenovo 30m QSFP+ MTP-MTP OM3 MMF Cable
Nettó ár 69 690 Ft
Bruttó ár 88 506 Ft
Lenovo 3m Active DAC SFP+ Cables
Nettó ár 55 500 Ft
Bruttó ár 70 484 Ft
00MN505
Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 3 922 Ft
Bruttó ár 4 981 Ft
Lenovo 40GBASE-iSR4 QSFP+ Transceiver
Nettó ár 599 143 Ft
Bruttó ár 760 912 Ft
Lenovo 5m Active DAC SFP+ Cables
Nettó ár 63 068 Ft
Bruttó ár 80 096 Ft
00MN508
Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable
Nettó ár 7 134 Ft
Bruttó ár 9 060 Ft
3873AR3
Lenovo B300, 8 ports activated w/ 8Gb SWL SFPs, 1 PS, Rail...
Nettó ár 1 237 704 Ft
Bruttó ár 1 571 884 Ft
Lenovo B6505 Redundant Power Supply
Nettó ár 960 206 Ft
Bruttó ár 1 219 461 Ft
Lenovo B6505, 12 ports activated w/ 16Gb SWL SFPs, 1 PS,...
Nettó ár 3 452 957 Ft
Bruttó ár 4 385 255 Ft
Lenovo B6505, 12 ports activated w/ 8Gb SWL SFPs, 1 PS,...
Nettó ár 2 487 390 Ft
Bruttó ár 3 158 986 Ft
3873BR3
Lenovo B6510, 24 ports activated w/ 16Gb SWL SFPs, 2 PS,...
Nettó ár 7 402 572 Ft
Bruttó ár 9 401 267 Ft
3873BR2
Lenovo B6510, 24 ports activated w/ 8Gb SWL SFPs, 2 PS,...
Nettó ár 5 471 124 Ft
Bruttó ár 6 948 327 Ft
Lenovo Ethernet CAT5E shielded 6m cable
Nettó ár 52 977 Ft
Bruttó ár 67 281 Ft
Lenovo Dual Rate 1G/10GB SFP Transceiver
Nettó ár 59 284 Ft
Bruttó ár 75 290 Ft
Lenovo Flex System Fabric CN4093 10Gb Converged Scalable...
Nettó ár 5 223 583 Ft
Bruttó ár 6 633 950 Ft
Lenovo Flex System Fabric EN4093R 10Gb Scalable Switch
Nettó ár 3 583 822 Ft
Bruttó ár 4 551 454 Ft
Lenovo Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module
Nettó ár 2 713 803 Ft
Bruttó ár 3 446 530 Ft
Lenovo Flex System SI4091 10Gb System Interconnect Module
Nettó ár 1 477 676 Ft
Bruttó ár 1 876 649 Ft
Lenovo Storage S2200 256 Snapshot Upgrade
Nettó ár 581 484 Ft
Bruttó ár 738 485 Ft
Lenovo Storage S2200 SAS Controller
Nettó ár 709 512 Ft
Bruttó ár 901 080 Ft
Lenovo S3200/S2200/E1012 LFF Drive Blank
Nettó ár 6 307 Ft
Bruttó ár 8 010 Ft
Lenovo S3200/S2200/E1024 SFF Drive Blank
Nettó ár 6 307 Ft
Bruttó ár 8 010 Ft
Lenovo Storage S3200 SAS Controller
Nettó ár 887 047 Ft
Bruttó ár 1 126 550 Ft
Lenovo Storage S3200 1024 Snapshot Upgrade
Nettó ár 847 630 Ft
Bruttó ár 1 076 490 Ft
Lenovo Storage SSD Data Tiering Upgrade
Nettó ár 819 565 Ft
Bruttó ár 1 040 847 Ft
Lenovo Storage SSD Data Tiering Maintenance 1 yr
Nettó ár 107 215 Ft
Bruttó ár 136 163 Ft

Oldalak